Látogatási tilalom
A betegek és az intézményben dolgozók védelmében, tekintettel az influenzás megbetegedések számának országos és megyei szintű növekedésére, illetve a koronavírus-fertőzések által okozott globális helyzetre, január 30-tól látogatási tilalmat rendel el a Csíkszeredai Megyei Sürgősségi Kórház. Azokban az esetekben, amikor elengedhetetlen a beteg mellett hozzátartozó jelenléte, alkalmazni kell a megfelelő védő intézkedéseket, így védőfelszerelés viselése és…


