Új helyszínen a lakossági gyógyszerhulladék gyűjtése
Hétfőtől, 2024. szeptember 23-tól a lakosságtól származó lejárt vagy fel nem használt gyógyszerhulladékot a Nicolae Bălcescu utca 1. szám alatti kórházi osztályoknál, a régi kórház udvarán gyűjtjük, munkanapokon 16-17 óra között. Kérjük a lakosságot, hogy az otthon megmaradt vagy lejárt gyógyszereket egy zárt dobozban vagy zacskóban hozzák és jelezzék a kapusszolgálatnál dolgozó kolléginknak, hogy…


